Állás

Szeretne egy nagy múltú, töretlenül fejlődő, magyar tulajdonban lévő nemzetközi vállalat munkatársa lenni?
Böngésszen aktuális állásajánlataink között, és jelentkezzen csapatunkba!
Amennyiben most nem talál egyetlen Önre szabott ajánlatot sem, de úgy érzi, hogy tudásával hozzá tudna járulni a Pek-Snack további sikereihez, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a e-mail címre!
A beérkezett önéletrajzokat feldolgozzuk, és amennyiben tudunk az Ön képzettségének megfelelő munkát biztosítani, természetesen értesítjük.

Jelentkezési határidő: 2016. június 30.

Alapanyag raktáros anyagkimérő

Elvárások:
- minimum szakmunkás bizonyítvány
- precíz, pontos, gyors munkavégzés
- nagy teherbírás
- targoncakezelő jogosítvány előnyt jelent

Feladatok:
- áruátvétel, anyagkiadás
- alapanyag mozgatás

Amit kínálunk:
- két műszakos munkarend, hétfőtől péntekig
- 151.000 Ft bruttó kezdő fizetés
- béren kívüli juttatások
- munkába járás biztosítása az alábbi településekről: Magyaratád, Szentgáloskér, Ráksi, Igal, Somogyszil, Kazsok, Gadács, Karád, Bonnya

Jelentkezési határidő: 2018. december 09.

Áruszállító

Elvárások:
- áruterítői gyakorlat
- C kategóriás jogosítvány
- PAV III, GKI +Tachográf kártya
- legalább 3 éves gépjármű vezetői gyakorlat
- megbízható precíz munkavégezés
- felhasználó szintű számítógép kezelés

Feladatok:
Áruterítés, gépkocsivezetés

Munkavégzés helye: Igal és Budapest

- versenyképes jövedelem
- mobiltelefon

Betanított munkás gyártósor mellé szalagmunkára

Elvárások:
-nagy teherbírás (fizikai munka)
-megbízhatóság
-önálló munkavégzés
-2 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)

-stabil munkahely
-béren kívüli juttatások
-dolgozói buszjárat

Jelentkezni személyesen lehet hétköznap 8-16 óra között telephelyünkön: Igal, Szántódi út 0175. hrsz.

ÜZEMI TAKARÍTÓ (betanított munkás)

Elvárások:
-Terhelhetőség
-Önállóság
-Kitartás
-Csapatmunkára való képesség
-Megbízhatóság, pontosság

Feladatok:
-Eszközök, gépek,berendezések tisztítása
-Termelő terület tisztántartása

-2 műszakos munkarend (hétfőtől-péntekig)
-Biztos jövedelem
-Cafetéria
-munkába járás megoldása

Munkavégzés helye: Pek-Snack Kft. 7275 Igal, Szántódi út 175 hrsz.
Jelentkezés: Hívja a következő telefonszámot: 06/82 573-936